BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 3536651
*
nr 353 6651
Bordslampor
1 par, keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 mars 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 17:45:45
1
400 kr
19/3 15:55:07
2
700 kr
19/3 15:55:35
2
Vinnande bud
20/3 09:49:41
1
600 kr
21/3 08:44:08
3
700 kr
21/3 14:30:37
1
800 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampor
nr 353 6651
Bordslampor
1 par, keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 850 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 mars 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/3 17:45:45 | 1 | 400 kr |
19/3 15:55:07 | 2 | 700 kr |
19/3 15:55:35 | 2 | Vinnande bud |
20/3 09:49:41 | 1 | 600 kr |
21/3 08:44:08 | 3 | 700 kr |
21/3 14:30:37 | 1 | 800 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26